1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

ÖNEMLİ DUYURU


 2016 YILI YASAKLILAR LİSTESİ

 

Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA)’nın, Dünya Dopingle Mücadele Kuralları (CODE) çerçevesinde hazırladığı  “2016 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları” Federasyonumuza bildirilmiştir.

2016 Yılı Yasaklılar Listesi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Bütün kulüp, sporcu, antrenör, idareci ve velilere ÖNEMLE duyurulur.

2016 Yılı Yasaklılar Listesi

                                                                                          Av. Yaşar AKŞİN
     Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

TEŞEKKÜR

28 Ekim – 01 Kasım 2015 Tarihleri arasında, Kuşadası’nda yapılan Açık Avrupa Biathle / Triathle Şampiyonası’nda  defalarca  bayrağımızı dalgalandırıp, İstiklal Marşımızı okutan, başarıyla yarışan tüm milli takım sporcularımıza, onları yetiştiren kulüplere, kulüp idarecilerine, ailelerine ve antrenörlerine, Şampiyona’nın hazırlık aşamasında ve yapılması sırasında, her alanda yorulan ve çaba sarf eden başta Saruhan Gedik olmak üzere Kuşadası ekibine, gönüllü arkadaşlarımıza ve çalışanlarına, Federasyonumuz görevlilerinden Emin Birol Yazıcı, Bilal Akgöz, Berati Arısoy, Mehmet Gökdemir, Mücahit Başçoban, Rukiye Erbağcı’ya, Merkez Hakem Kurulu Başkanımız Ergun Yürür’e ve tüm hakemlerimize, Milli Takım antrenörlerimiz; Kutluğhan Özkan,Onur Yürür, Ayşe Gizem Gedik, Erdal Bitik, İsmail Yılmaz, Zeynep Yürür, Hakan Sarıgül, Koray Demirayak, Rüstem Pelit ve Halil Ak’a, Kurul görevlilerimiz Kutlay Alpugan ve Ruşen Altun’a, yarışmada desteklerini esirgemeyen kulüp idarecilerine, çektikleri fotoğraflarla bu yarışın güzelliklerini bizlere yansıtan bütün velilerimize ve daha da ismini sayamadığımız emeği geçen diğer katılımcılara Modern Pentatlon Federasyonu adına teşekkürlerimi sunarım.

                                                   Av. Yaşar Akşin
                                               Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail


PDFPrintE-mail

There are no translations available.Federasyonumuz 2015 Yılı faaliyet takviminde yer alan ve 5 Branşta yapılan  Yury Horishko’s Memorial Turnuvasına katılan sporcularımızdan İpek AKŞİN eskrim yarışmalarında 307, yüzmede 268, binicilikte 272, kombinasyonda 502, toplamda aldığı 1349 Puanla 1. Olmuş ve altın madalya kazanmıştır.
      Diğer sporcumuz Canberk Hulusi EKİN ise, eskrim yarışmalarında 178, yüzmede 279, binicilikte 293, kombinasyonda 511, toplamda aldığı 1261 Puanla 8. olmuştur.
     Başarılarından dolayı sporcularımızı, kulüplerini ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

                                Modern Pentatlon Federasyonu


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

LAZER – RUN DÜNYA ŞAMPİYONASI

UİPM (Dünya Modern Pentatlon Birliği) tarafından organize edilen, 2015 Laser – Run (Atış – Koşu) Dünya Şampiyonasına katılan sporcularımızdan Sesim ALPUGAN Dünya 7., diğer sporcumuz Mehmet Alp TAŞ ise finallere kalarak Dünya 29. Olmuşlardır.
   Sporcularımız birlikte yarıştıkları Mix Bayrak yarışmasında ise 16. Olmuşlardır.
   Temsil görevini en iyi şekilde yerine getiren sporcularımızı, kulüplerini, antrenörlerini ve ailelerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

                                Modern Pentatlon FederasyonuPage 1 of 48

casus telefon
casus telefon