1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

1 – 10 Ağustos 2015 Tarihlerinde Meksika’da yapılacak olan, Gençler Dünya Şampiyonası’na, Yıldız A Avrupa Şampiyonasında 3. olarak göğsümüzü kabartan sporcumuz İlke ÖZYÜKSEL katılacaktır.

Kendisine katılacağı bu yarışmada başarılar diliyoruz.


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

SPORCUMUZ ILKE ÖZYÜKSEL PRAG'DA YAPILAN YILDIZ A AVRUPA ŞAMPIYONASINDA 3.OLMUŞTUR. GURURUMUZ SPORCUMUZU TEBRIK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

 

SÖZLEŞME DUYURUSU

         Federasyonumuz ile Anıt Caddesi No:12 Tandoğan ANKARA adresinde bulunan Özel MAGNET Tıp Merkezi arasında sözleşme imzalanmıştır.
        Bu sözleşme, Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu sporcuları, çalışanları ile bakmakla yükümlü oldukları kişilerin eş, çocuk, anne ve babaları ayaktan ve yatarak muayene, tetkik ve ameliyatlarına ilişkin hususları düzenlemekte olup, sözleşmede belirtilen kısımlarla ilgili olarak indirim uygulanacaktır.

Sözleşme               Modern Pentatlon Federasyonu  

http://www.magnethastanesi.com/


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

DOKTORLAR KOLEJİ BURS DUYURUSU

Ankara’da faaliyet gösteren Doktorlar Koleji ile yapılan görüşmeler sonucunda, Federasyon sporcularımıza, sportif başarı durumuna göre değişen oranlarda eğitim bursu verilmesi konusunda anlaşmaya varılmıştır.
   Doktorlar Koleji’nden sağlanan kontenjandan yararlanmak üzere, Modern Pentatlon Sporunda lisanslı, aktif, yetenekli ve gelecek vaat eden, 2015-2016 öğretim yılında ortaokul ve lise’de eğitim görecek olan sporcuların yazılı olarak Federasyonumuza başvuru yapmaları gerekmektedir.
    Sporcularımıza sağlanan bu imkândan dolayı Doktorlar Koleji’ne teşekkürlerimizi sunarız.

 http://doktorlarkolej.com/index.php      
                                         Modern Pentatlon Federasyonu


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

 

 

                        e-Nabız Duyurusu

       Sağlık Bakanlığı tarafından, 2015 Yılı itibariyle hayata geçirilen e-Nabız sistemi sayesinde bilgi ve iletişim teknolojileri kullanılmak suretiyle, vatandaşlarımızın kişisel sağlık verilerine ulaşabilmeleri, kendi tedavi süreçlerine katılabilmeleri, böylelikle tedavi kalitesinin artırılmasının hedeflendiği; e-Nabız sistemi üzerinden 01/01/2015 tarihinden itibaren vatandaşlarımızın gitmiş oldukları sağlık tesisine ait bilgilere, kendilerine yazılmış reçetelere, ilaç bilgilerine, tahlil sonuçlarına, rapor bilgilerine, tıbbi görüntülerine ve kendisine ait daha birçok sağlık verisine erişilebildiği; e-Nabız sistemi ile ilgili detaylı bilgiye ve sisteme giriş ekranına ise www.enabiz.gov.tr adresinden ulaşılabileceği belirtilmiştir.
         e-Nabız projesinin akılcı ilaç kullanımı kapsamında, ilaç veya ilaç olmayan yardımcı ürünlerle alınan maddelerin doping etkisi hakkında bilgilerin Ülkemiz sporcularına özel olarak sunulmasının planlandığı; uygulamanın Anti-Doping Ajansı’nın (WADA) yayınladığı yasak olan maddelerin listesini içereceği, dünyaca kabul görmüş kaynaklardan alınan verilerle güncellenerek ve ilaç, besin veya başka maddelerin birlikte alınmasının dopingle olabilecek bağlantısının kullanıcılara sunulması da mümkün olabilecektir.
           Kulüp, antrenör, sporcu ve velilere duyurulur.

 
 Modern Pentatlon FederasyonuPage 1 of 46

casus telefon
casus telefon