1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

 

DUYURU

Yönetime geldiğimiz günden itibaren, Modern Pentatlon branşının gelişimi için çok önemli gördüğümüz bir proje olan, biatlon yarışlarının Okul Spor faaliyetlerine dahil olması yönünde büyük çabalarımız olmuştur.
       Spor Genel Müdürlüğüne yapmış olduğumuz müracaat sonucunda, Genel Müdürlük Makamının oluru ile Modern Pentatlon (biatlon) okul spor yarışmaları programına eklenmiştir. Yarışmalar 2014 - 2015 Eğitim Öğretim yılında belirlenecek olan pilot illerde başlayacaktır.
        Bize güvenerek talebimize olur veren ve branşımızın gelişmesine çok büyük katkı sağlayan başta Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet BAYKAN’a ve Teşkilatımıza sonsuz şükranlarımızı sunar, bu kararın camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

                                        Av. Yaşar Akşin
                                             Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

    Federasyonumuz tarafından Silivri’de yapılmakta olan Olimpiyat Hazırlık ve Gelişim Kampı’nda bulunan Teknik Heyet ve sporcularımız, Silivri Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sinan BÜYÜKPARMAKSIZ ve Federasyon Başkanı Avukat Yaşar AKŞİN ile birlikte Silivri Kaymakamı Sayın Salih KESER ve Silivri Belediye Başkanı Sayın Özcan IŞIKLAR’ı makamlarında ziyaret etmişlerdir.
    Ziyarette, Modern Pentatlon Branşına katkılarından dolayı Federasyonumuz adına teşekkür edilmiş ve Federasyon Başkanımız tarafından plaket takdim edilmiştir.

                                    Modern Pentatlon Federasyonu


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

    OLİMPİYAT HAZIRLIK VE GELİŞİM KAMPI

     Modern Pentatlon sporcularının performanslarının artırılması, eksikliklerinin giderilmesi, özellikle Olimpiyatlara katılmak için zorunlu olan binicilik eğitimlerinin verilebilmesi amacıyla, beş branşın antrenmanının yoğun biçimde yapılmakta olduğu Olimpiyat Hazırlık ve Gelişim kampı 05 Ağustos 2014 Tarihinde Silivri’de başlamıştır.
    Kampa katılan sporcularımız Modern Pentatlon branşı için eksik durumda olan ve ilk defa yapılan binicilik eğitimi başta olmak üzere, beş branşta, kampa katılan antrenörlerimiz nezaretinde eğitim almaktadırlar.
  Federasyonumuz tarafından 2016 ve 2020 Olimpiyatlarına katılabilmek amacıyla yapılan bu kamp, sporcularımızın özellikle binicilik eğitimlerini tamamlamaya yönelik çalışmalar içermekte olup, sporcularımız başarılı bir eğitim devresi geçirmektedir.
     Kamp çalışmalarına katılan sporcularımıza ve teknik heyetimize, katkıları bulunan kulüplerimize, velilerimize, kurum ve kişilere teşekkürlerimizi sunarız.

Kamp Fotoğrafları
Kamp Videoları                             Av. Yaşar Akşin
                                                    Federasyon Başkanı 


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

MODERN PENTATLON ANTRENÖRLÜK KONFERANSI

    İngiltere Modern Pentatlon Federasyonu tarafından, 7 – 10 Kasım 2014 Tarihleri arasında, Dünya Modern Pentatlon Antrenörlük Konferansı düzenlenecektir.
    Bu konferansa katılmak isteyen antrenörlerin işlemlerinde yardımcı olunması amacıyla, en geç 01 Eylül 2014 Tarihi akşamına kadar Federasyona yazılı başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Davet Duyurusu                               Avukat Yaşar Akşin
                                                       Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

2014 GÜNCEL YASAKLILAR LİSTESİ DUYURUSU

 

Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA)’nın Dopingle Mücadele Kuralları (CODE) çerçevesinde hazırladığı  “2014 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları”nın güncellenmiş 2014 Versiyonu yayınlanmıştır. Güncellenen bu versiyon 1 Eylül 2014 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Bütün kulüp, sporcu, antrenör, idareci ve velilere duyurulur.

2014 Yılı Güncel Yasaklılar Listesi     

                                                                           Av. Yaşar AKŞİN
       Federasyon BaşkanıPage 1 of 34

 

TC Gençlik ve Spor Bakanlığı

 

 
SPORTOTO Ana sayfasına git


 

 

  SAĞLIK SPONSORUMUZ

 

METRO Truzim

ULAŞIM SPONSORUMUZ

casus telefon
casus telefon