1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

DOPİNGLE MÜCADELEDE KARARLILIK VURGUSU

Bakan Çağatay Kılıç, "Dopingle mücadelede hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. Attığımız ciddi adımlar uluslararası spor camiasında da konuşuluyor. İşte bu, duruşumuzdaki kararlılığımızı ortaya koyuyor.” dedi.

Konuşma Metninin Tamamı

Haberin Videosu

Kaynak: GSB


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

TÜM KULÜPLERİMİZE VE SPORCULARIMIZA DUYURU

Sporcularımızın eskrim eksikliklerinin giderilebilmesi ve Olimpiyat hazırlıklarına destek olunması amacıyla, Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden Federasyon milli takımını oluşturan ve alt yapıda yer alacak sporcuların çalışabilmeleri için, 19 Mayıs Spor Kompleksi içerisinde bulunan Eskrim Salonundan yer tahsisi talebinde bulunulmuştur. Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu talebimiz olumlu görülmüş ve salon tahsisi yapılmıştır. Sporcuların çalışma yapabilmeleri amacıyla da Federasyonumuz tarafından antrenör görevlendirilmiştir.
     Yapılan tahsis neticesinde Salı – Perşembe günleri 17.30 – 19.30, Cumartesi – Pazar günleri 13.30 – 15.30 Saatleri arasında çalışmalar yapılacaktır. İlk çalışma 18.09.2014 Perşembe 17.30’da başlayacaktır.
  Aşağıda liste halinde belirtilmiş olan sporcular Federasyon’a yazılı müracaatta bulunarak bu çalışma imkânından yararlanabileceklerdir. Çalışmaya katılmayan sporcular, antrenör tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda çalışmadan çıkarılacak ve yerlerine yeni sporcular belirlenecektir.
      Tüm kulüp ve sporculara duyurulur.

 

ADI SOYADI

ADI SOYADI

İLKE ÖZYÜKSEL

SEMİH AÇIKGÖZ

SIDAL ASLAN

ARDA SELÇUK

SÜMEYYE DEMİR

ÇIĞ ALADAĞ

SELİN FIRAT

BUĞRA ÜNAL

İPEK AKŞİN

C. HULUSİ EKİN

Avukat Yaşar AKŞİN
Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

                           


GENEL KURUL DUYURUSU

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu 4. Mali Genel Kurulu toplantısı aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 11 EKİM 2014 Cumartesi günü saat 09:00’ da Mithatpaşa Caddesi No:4 Yenişehir/ANKARA adresindeki Gürkent Otel’de yapılacaktır. 
      İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 12 EKİM 2014 Pazar günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır.
      Mali Genel Kurulla ilgili tüm bilgiler Federasyonumuz web sitesinde (www.mpf.org.tr) ve SGM web sitesinde (www.sgm.gsb.gov.tr) yayınlanacaktır.

                                          Modern Pentatlon Federasyonu

Mali Genel Kurul Duyurusu ve Gündem
Delege Listesi


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

2014 GÜNCEL YASAKLILAR LİSTESİ DUYURUSU

 

Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA)’nın Dopingle Mücadele Kuralları (CODE) çerçevesinde hazırladığı  “2014 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları”nın güncellenmiş 2014 Versiyonu yayınlanmıştır. Güncellenen bu versiyon 1 Eylül 2014 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Bütün kulüp, sporcu, antrenör, idareci ve velilere duyurulur.

2014 Yılı Güncel Yasaklılar Listesi     

                                                                           Av. Yaşar AKŞİN
       Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

 

DUYURU

Yönetime geldiğimiz günden itibaren, Modern Pentatlon branşının gelişimi için çok önemli gördüğümüz bir proje olan, biatlon yarışlarının Okul Spor faaliyetlerine dahil olması yönünde büyük çabalarımız olmuştur.
       Spor Genel Müdürlüğüne yapmış olduğumuz müracaat sonucunda, Genel Müdürlük Makamının oluru ile Modern Pentatlon (biatlon) okul spor yarışmaları programına eklenmiştir. Yarışmalar 2014 - 2015 Eğitim Öğretim yılında belirlenecek olan pilot illerde başlayacaktır.
        Bize güvenerek talebimize olur veren ve branşımızın gelişmesine çok büyük katkı sağlayan başta Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet BAYKAN’a ve Teşkilatımıza sonsuz şükranlarımızı sunar, bu kararın camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

                                        Av. Yaşar Akşin
                                             Federasyon BaşkanıPage 1 of 35

 

TC Gençlik ve Spor Bakanlığı

 

 
SPORTOTO Ana sayfasına git


 

 

  SAĞLIK SPONSORUMUZ

 

METRO Truzim

ULAŞIM SPONSORUMUZ

casus telefon
casus telefon