1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PDFPrintE-mail

There are no translations available.

TÜRKİYE MODERN PENTATLON FEDERASYONU

YARIŞMA TALİMATI VE PROGRAMIDIR

1- MÜSABAKA ADI    :MODERN PENTATLON FEDERASYONU, MODERN BİATLON / MODERN PENTATLON TÜRKİYE KUPASI VE MİLLİ TAKIM ADAY KADRO DEĞERLENDİRME MÜSABAKALARI.

2- MÜSABAKA TARİHİ      :16 – 17 MAYIS 2015.

3- MÜSABAKA YERİ          :ERYAMAN OLİMPİK KAMP MERKEZİ ANKARA.

Yarışma Reglamanı
Katılım Formu
Binicilik Muvafakatnamesi
Taahhütname
İnvitation

REGLAMAN DEĞİŞİKLİĞİ

UİPM tarafından 2015 yılında yapılacak olan Modern Biatlon Yarışmalarında uygulanacak olan kurallar Federasyonlara bildirilmiş ve bu mesafeler üzerinden yarışma düzenlenmesi istenmiştir. Avrupa Federasyonu (ECMP) ve üye ülke Federasyonlarının itirazları üzerine, UİPM yarışmalarda 2014 yılı mesafelerinin uygulanmasına geri dönmüştür. Bu değişiklik çerçevesinde, Federasyonumuzca 16 – 17 Mayıs 2015 Tarihinde yapılacak olan yarışmada 2014 yılına ait mesafelerin uygulanmasına karar verilmiş ve bu karara göre yarışma reglamanı yeniden düzenlenmiştir.
           Tüm ilgililere duyurulur.

   Av. Yaşar Akşin

Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

BULGARİSTAN YARIŞMA DUYURUSU

   Bulgaristan Modern Pentatlon Federasyonu ve Odesos 2008 Spor Kulübü ile birlikte düzenlenen Bulgaristan Açık Ulusal Şampiyonası reglamanı Federasyonumuza gönderilmiştir.
   Yarışmaya kendi imkânları ile katılmak isteyen sporcu ve kulüplerin Federasyona başvuruda bulunması gerekmekte olup, kulüp ve sporcuların katılımına ilişkin başvurular Federasyonumuz tarafından yapılacaktır.
    Kulüp ve sporculara duyurulur.

Reglaman                                 Av. Yaşar Akşin
                                             Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

BAŞARILAR İLKE

      2016 ve 2020 Olimpiyatlarına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Macaristan Pentatlon Federasyonu ile görüşmeler yapılmış, yapılan görüşmeler neticesinde, sporcumuz İlke ÖZYÜKSEL’in Budapeşte’de bulunan Honved Takımı ile çalışmasına karar verilmiş ve bu doğrultuda projemiz Spor Genel Müdürlüğü tarafından kabul edilmiştir.   
     Bu proje kapsamında sporcumuz İlke ÖZYÜKSEL Macaristan’a gönderilmiş olup, masrafları Federasyon tarafından karşılanacak şekilde, spor eğitimine Aralık 2015 sonuna kadar Macaristan Budapeşte’de bulunan Honved takımında devam edecektir. Hayırlı olması dileğiyle, kendisine yeni çalışma ortamında başarılar dileriz.

                                                        Av. Yaşar Akşin
                                                    Federasyon Başkanı


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

2015 YASAKLILAR LİSTESİ

                 (DOPİNGE SIFIR TOLERANS)

     Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Federasyonumuz tarafından dopingle mücadelede sıfır tolerans politikası uygulanmaktadır.
    Dünya Anti Doping Ajansı (WADA) tarafından yayınlanan 2015 yasaklılar listesi, tek sayfa olarak düzenlenmiş olup, antrenör, sporcu ve velilerin bilgilerine önemle sunulur.

 2015 Yasaklılar Listesi   Modern Pentatlon Federasyonu


PDFPrintE-mail

There are no translations available.

         MODERN PENTATLON TANITIM

ÜLKE TV’de yayınlanan ve Sayın ÖMER ÖNDER’in sunduğu SPOR SPOR Programında Modern Pentatlona yer verilmiştir. Federasyonun tanıtımına katkılarından dolayı, ÜLKE TV, SPOR SPOR PROGRAMI ve Sayın ÖMER ÖNDER’e teşekkür ederiz.

                     Modern Pentatlon FederasyonuPage 1 of 43

casus telefon
casus telefon